📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Zipy TH

Společnost Tai Hing Zipper Factory Company Limited byla založena roku 1976 a od té doby se stihla vypracovat do podoby zkušeného producenta zipů, posuvných jezdců a podobných doplňků pro běžné lidské oblečení, stejně jako zavazadla. Centrála firmy se nalézá v Hong Kongu, ale produkce probíhá na více místech, převážně v čínské provincii Guang Dong.

Firma TH je nakloněna tomu, poskytovat pro své zákazníky jen to nejlepší na trhu co se týče výrobků i jejich podpory. Firma rozhodně nespí na vavřínech a dává velký prostor taktéž i pro osobitou implementaci věcí a inovaci. Vždy to samozřejmě lidi z TH potěší, když pomůžou splnit nějaký sen určitému konkrétnímu zákazníkovi – TH totiž nabízí mnoho produktů a ty se ještě dále dají přirozeně upravovat k obrazu zákazníka (v zásadě a standardně jsou zde tři typy věcí v kategoriích: Zipper (celý zip), Puller (jen táhla na zipech) a Slider (celé zipové hlavičky včetně spodní části, co je spojuje a zase rozpojuje).

Firma TH nabízí technologie a služby jako jsou Dye-To-Match barvy u zipů a všech jeho patřičných dílů a součástí, umožní vám ale i upravit si zde formu a materiál pro lisování podle potřeby a nároků konkrétní zakázky nebo si zde navštívit laboratoř.

Společnost TH není žádný amatér, což dokazují jeho mimořádně velké zkušenosti: jde totiž o dodavatele zipů pro mnoho ze světových značek, jakými jsou mimo jiné Gucci, Polo Ralph Lauren, Puma, Burton Snowboards a nespočetní další v několika oblastech (výrobci sportovního příslušenství, oudoorových oblečků, … ). Neustálá maximální oddanost co největší kvalitě firmě přinesla i certifikát ISO 9001:2000, Oeko-Tex a další mezinárodní certifikační ocenění.

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny