📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Defcon 5 pochází z Itálie, ale je známá i na jiných trzích jako výrobce a dodavatel kvalitního military vybavení, které využijí především nadšenci do airsoftu, ale samozřejmě nejen ti. Defcon 5 je autorizovaným prodejcem NATO.

Kromě dalšího taktického vybavení si u nás od italské značky Defcon 5 můžete koupit ochranné prostředky, a to včetně špuntů do uší, které rozhodně nejsou jednorázové, ale můžete je využívat opakovaně. Špunty do uší značky Defcon 5 slouží jako aktivní ochrana sluchu, protože jsou vybaveny tlačítkem, jímž můžete uzavřít zvukový kanálek a znovu ho otevřít. Díky tomu si můžete vybrat, jestli své okolí právě chcete slyšet či nikoliv.

Špunty do uší značky Defcon 5 můžete osadit buď pěnovými nebo silikonovými nástavci a díky svému nízkoprofilovému tvaru nebudou překážet dalšímu vybavení, například helmám nebo brýlím. Špunty jsou omyvatelné, a tím pádem i hygienické. Klidně je tak postupně může používat více lidí. Od Defcon 5 máme kromě špuntů do uší taky chrániče kolen, oblečení nebo batohy a brašny.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál