📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Streamlight vyrábí svoje produkty už od roku 1973, a to už je slušná doba pro nabrání zkušeností. Jejím hlavním oborem jsou ruční, helmové i zbraňové svítilny. Svým portfoliem umí uspokojit potřeby různých zákazníků, od lovců po outdoorové nadšence.

Zbraňové svítilny Streamlight jsou proslulé svou odolností, výkonem i univerzálností. Umístit je můžete z velké většiny na jakoukoliv zbraň, která je osazena picatinny lištou. Některé modely navíc disponují i jinými možnostmi, například kompatibilitou s Glock drážkou. Svítilny na zbraně Streamlight® bývají zpravidla vyrobeny z odolné slitiny leteckého hliníku a navíc splňují standardy odolnosti vůči povětrnostním podmínkám (např. IPX7).

Za zmínku jistě stojí vysoký dosvit či slušná výdrž baterie. Světelný výkon najdete v popiscích jednotlivých modelů a na základě tohoto údaje si můžete vybrat svítilnu přesně podle svých potřeb. Většina modelů je navíc vybavena stroboskopickým režimem, některé dokonce i laserem. K dispozici bývá ještě pojistka proti nechtěnému rozsvícení a zákazníky potěší i snadná montáž a demontáž svítilen.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Světelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnost
kg kg
Napájení
Materiál