📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firma Walther® byla založena roku 1886 v Německu, a od chvíle svého vzniku až do roku 1908 se zaměřovala hlavně na výrobu loveckých pušek. Právě v tom roce plynule přešla na výrobu pistolí, které se mezi policisty, ale i civilisty postupně staly legendárními. Střelné zbraně však v dnešní době nejsou zdaleka jedinou oblastí, kterou se Walther® zabývá. V roce 1993 přešel Walther® pod křídla společnosti Umarex®, což je výrobce především plynových pistolí a vybavení pro airsoft.

V současné době je portfolio německé firmy Walther® skutečně široké. Legendární logo značky s tradicí již od 19. století zahrnuje i segment svítilen, který se dále dělí na kapesní svítilny, taktické a policejní svítilny nebo příslušenství ke svítilnám. Jednotlivé taktické svítilny (či taktická pera) jsou už na první pohled kvalitně zpracovaná, s vysokou odolností a připraveností do akce.

Součástí balení bývají výkonné LED diody s výrazně dlouhým dosvitem, na které se v akci můžete spolehnout. Mnohé modely jsou vodotěsné s typickým taktickým vzhledem, přizpůsobené tak, aby se dobře držely a pokud možno nevyklouzly z ruky. Často se setkáte s flexibilními možnostmi napájení nebo poutkem na zápěstí. Kromě svítilen najdete v našem sortimentu produktů značky Walther® třeba ještě nože a mačety, multifunkční nářadí nebo dalekohledy.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Světelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnost
kg kg