📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Fostex Garments přišla na trh už v 80. letech a jejím hlavním záměrem bylo tehdy dodávat zájemcům z řad civilistů military oblečení a taktické vybavení za dostupnou cenu. To se jí povedlo skvěle a nyní si jejich produkty můžete koupit i vy.

Společnost Fostex Garments na trh dodává taktické vybavení a doplňky do terénu. Důležité pro ni i pro její zákazníky je, aby toto vybavení bylo praktické, pokud možno nepříliš nápadné (rozuměj maskované) a hlavně aby bylo skladné a lehké a současně funkční. Proto výrobce neustále inovuje, aby svým zákazníkům přinášel outdoorové vybavení, které skutečně chtějí.

Výjimkou v tomto nejsou ani ručníky a osušky, které od Fostex Garments nabízíme v našem sortimentu vybavení. Rychleschnoucí ručníky se vejdou klidně do boční kapsy batohu a díky tomu (a praktickému vaku na přenášení) budete mít pocit, že nesete balíček kapesníčků a ne něco, do čeho se po koupání v přírodě můžete utřít. Kromě vybavení a doplňků máme v naší nabídce produktů od Fostex Garments ještě multifunkční nože, oblečení nebo nepromokavé batohy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál