📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Pravidelný výcvik a trénink je tím nejlepším učitelem. A to ať už hovoříme všeobecně o sebeobraně nebo o jednotlivých bojových uměních, které si nejen silovou přípravu přirozeně vyžadují. Ať už je finální účel vašeho výcviku jakýkoliv.

Jste příslušníkem armády nebo policie či „jen“ civilistou, který chce zlepšit svoji fyzičku a schopnost reakce na případné útoky zblízka? V každém případě by vás mohla zajímat naše nabídka výcvikového vybavení, které se bude hodit převážně pro silové sporty i trénink obranných taktik. Vybrané produkty v této kategorii dokonce pravidelně využívají instruktoři různých policejních sborů světa včetně těch amerických.

Z konkrétního výcvikového vybavení můžeme zmínit například tréninkové vaky, které jsou vhodné pro kombinovanou instruktáž společně s taktickým obuškem i pro tréninky obrany a protiopatření. Jsou vyrobeny z materiálů, které byly postupně vylepšovány na základě zpětné vazby jednotlivců z řad studentů i instruktorů policejních jednotek.

Naši nabídku tréninkového a výcvikového vybavení budeme postupně rozšiřovat a aktualizovat, tak aby se mohly postupně rozšiřovat a aktualizovat i vaše obranné schopnosti. Bez ohledu na to, zda tak chcete učinit z profesionálních nebo hobby důvodů.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena