📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Německá společnost Leica má dlouholetou historii ve výrobě špičkové optiky. Známá je především svými čočkami pro fotoaparáty, ale zaměřuje se i na další produkty, jako jsou třeba dálkoměry nebo dalekohledy, samozřejmě té nejvyšší kvality.

Společnost Leica se návrhem a vývojem fotoaparátů zabývá už od svého založení v roce 1913. My však od ní máme něco jiného. V oblasti výstroje se tenhle německý výrobce blýsknul například kvalitními dálkoměry nebo dalekohledy, a protože nejsme fotografický e-shop, zaměřujeme se právě na tuto oblast. Dálkoměr lze definovat jako přístroj na určení vzdálenosti objektu, přičemž ideální je například pro lovce, kteří chtějí vědět, jak daleko se právě nachází její kořist – respektive zda je v dostřelu.

Optika pro rychlou a snadnou identifikaci cíle najde svoje využití i v airsoftu, paintballu a podobných střeleckých hrách, ve kterých hraje vzdálenost protivníka taktéž důležitou roli. Součástí balení je i LED displej, který je dobře čitelný nezávisle na světelných podmínkách. Pokud na výstroji uvidíte legendární červenobílé logo Leica, máte jistotu, že půjde o nekompromisně kvalitní záležitost.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Výstroj Leica®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka