📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firma JSB Match Diabolo byla založena Josefem Schulzem v Bohumíně roku 1991. Dnes se jedná o úspěšnou českou společnost, která je známá mezi sportovními střelci po celém světě. Za zmínku stojí vysoká přesnost výroby i nadprůměrná výstupní kontrola kvality.

Diabolky a broky do vzduchovek značky JSB jsou střelcům dodávány v různých hmotnostech, kalibrech a tvarech. K dispozici tak jsou ráže od .177 do .357 a hmotnosti mezi 8 a 90 gr. V současnosti je střelivo firmy JSB zařazováno mezi to nejkvalitnější na světě. V současnosti firma JSB Match Diabolo zaměstnává zhruba 100 lidí a distribuuje svoje produkty do 45 zemí světa.

Střelivo značky JSB se dělí do několika oblastí podle typu využití. Specialitou značky jsou diabolky pro soutěžní interiérovou střelbu do 10metrové vzdálenosti, které mají plochou hlavičku, patří do řady Match a zároveň se řadí k nejoblíbenějším diabolkám značky. K dalším kategoriím patří hobby střelivo, lovecké střelivo a střelivo pro venkovní střelbu na terč, a to v řadách Straton, respektive Exact.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Ráže
Hmotnost střely
g g
Hlavička střely