📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost JSB Match Diabolo®, založená ve slezském Bohumíně Josefem Schulzem v roce 1991, je celosvětově proslulá především jako výrobce diabolek a broků. Je však stejně tak renomovaným výrobcem zbraní – plynových i pružinových zbraní, které se používají především pro sportovní účely.

Plynové vzduchovky a pružinovky od české společnosti JSB Match Diabolo® patří k tomu nejlepšímu, co na českém trhu najdete, a to jak pro sportovní, tak pro hobby střelbu. Například pružinovka TX200HC se může chlubit prvním místem na Světovém šampionátu v disciplíně Field Target (v kategorii Springer).

A zatímco tyto zbraně už po designové stránce navozují dojem sportovnějších zbraní, k dispozici jsou i klasičtější modely pro milovníky tradičnějšího vzhledu. Na druhou stranu nejmodernější modely disponují odnímatelnou pažbou, díky čemuž je i na cestách můžete přenášet v kompaktním balení.

Co se týče příslušenství, určitě je třeba zmínit, že k dostání jsou samostatné náhradní zásobníky, přestavby na jiné typy zásobníků, servisní sady, sady těsnění, obaly, balistické chronografy (pro měření úsťové rychlosti a kinetické energie) a další doplňky.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Ráže
Hmotnost střely
g g
Hlavička střely