📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Plano Molding® dodává již více než 60 let na trh vybavení do přírody různého typu. Ať už se jedná o výstroj, batohy nebo doplňky a pouzdra na zbraně, vždy se dočkáte té nejlepší kvality. Nabídka je zaměřená na milovníky bushcraftu, survivalu a outdooru, jakož i veškerých loveckých činností včetně rybolovu. Plano Molding® patří společnosti Plano Synergy Holdings, Inc. Její pracovníci jsou sami nadšenci do lovu a rybolovu, takže jistota kvality je zaručena i z tohoto pohledu.

K základní nabídce produktů Plano Molding® v oblasti doplňků pro zbraně patří především boxy na munici a krabičky na náboje různých ráží a forem. Boxy jsou vyrobeny z extrémně odolného plastu a munici dokážou chránit před vlhkem a znečištěním. Jsou odolné vůči vodě i prachu a disponují univerzálním úložným prostorem a kvalitním odklopným víkem.

Krabičky na náboje umožňují bezpečné uložení nábojů v různém počtu, v závislosti na konkrétním modelu. Krabičky mají čtvercový nebo obdélníkový tvar a transparentní víko, aby bylo možné rychle rozpoznat, jaké konkrétní náboje se v dané krabičce nacházejí. Kromě zboží v kategorii doplňků pro zbraně máme v sortimentu značky Plano Molding® ještě například batohy a brašny a další výstroj.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál
Ráže