📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost S&S Precision vyvíjí outdoorová řešení pro běžné uživatele, tedy civilisty, kteří hledají kvalitní výbavu na cesty. Výrobce sází na kreativitu a v nabídce má třeba nouzová a identifikační světla, která mohou v terénu dost pomoci.

Identifikační svítilny od značky S&S Precision jsou určeny k připevnění na helmu, a to pomocí velcro panelů (respektive tedy suchého zipu). Standardem je infračervený režim, ale u některých profesionálních svítilen dostanete na výběr i režimy bílého či zeleného světla. Světla značky S&S Precision jsou patentovaná a například levnější varianta IR světla je vyspělejší alternativou k chemickým světlům.

Identifikační světla S&S Precision jsou určena především ke snadné identifikaci jednotlivých členů jednotky v terénu, například při přesunu. Vyspělejší varianta je dokonce voděodolná dle standardu IPX8, takže ji můžete i na určitou dobu ponořit do vody, aniž by se jí něco stalo. Výhodou je také nízká hmotnost a malý profil svítilen, což značí snadnou přenosnost.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Značka
Hmotnost
kg kg
Napájení