📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost „Jack Pyke“ sídlí v Anglii, kde se již po více jak dvacet let věnuje produktům určeným pro outdoorový trh. Veškeré produkty se značkou Jack Pyke jsou proto dotaženy k praktické, vizuální i funkční dokonalosti.

Společnost známá jako „Jack Pyke“ sídlí ve staré dobré Anglii, kde se již po více jak dvacet let věnuje produktům určeným pro outdoorový trh. Mají proto nejen zkušenosti z branže, ale i znalosti z oblasti a zdroje + zpětnou odezvu zákazníků, takže bylo možno dotáhnout prakticky veškeré produkty se značkou Jack Pyke k praktické, vizuální i funkční dokonalosti, přičemž ceny jsou více než příjemné a použité materiály poctivé a nešizené.

Co je pro firmu i značku Jack Pyke ten nejvíce osobitý rys a znak?

Zcela jednoznačně jde o její typické a od jiných produktů na trhu rozlišitelné maskovací vzory. Aktuálně jde o celkem tři klíčové typy hlavní: English Oak, English Woodland a Wild Trees Grasslands.

Jak napovídá jeho jméno, maskovací vzorek označený jako English Oak je originálním dílkem firmy vyrobeným schválně tak, aby dokonale pokryl celou známou a dlouhou anglickou zimu a podzim. Zatímco maskovací vzor English Woodland byl vyroben v rámci požadavků od lovců / outdooristů / fotografů na něco více zeleného a zapadajícího pěkně do barev rozjásaného jara a léta. A do třetice, maskovací vzor Wild Trees Grassland je zase určen do rákosových travin, travin, keříků, listí a barevně jde zhruba o oblast lehce až středně hnědé spolu s občasným tónem listové zeleně – skutečně ideální volba třeba i na plné i sklizené pole.

Jaké produktové skupiny a typy produktů firma Jack Pyke standardně nabízí?

Firma Jack Pyke vás doslova potěší za oné konstelace, že hledáte něco z následujícího seznamu: nabízí v první řadě všemožné ošacení pro dospělé a též i veškeré outdoorové oblečení pro děti. Má v záloze ale také boty, tenisky, obutí typu holínky, věci určené pro péči o venkovní šatstvo, nechybí jim ovšem ani ponožky, šátky, vázanky, kovové zboží, věci na hlavu, rukavice, pouzdra na celé zbraně, nábojové pásy a pytle, celty a stany, batohy, nástrahy a líčení (včetně zvukových), věci určené obecně ke svému maximálnímu skrytí se v přírodě, věci pro psy, produkty z neoprenu, obaly na věci, příslušenství pro zbraně, příslušenství pro péči o zbraně, obecně příslušenství, ovšem také praky, cíle, cvičné střelnice, věci na pití a nože.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál