📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Jack Pyke of England® funguje v Anglii už více než dvacet let a po celou tu dobu dodávala svým zákazníkům kvalitní outdoorové vybavení. To si nyní můžete koupit i vy. Produkty značky nejenže dobře vypadají, ale jsou i kvalitní.

Od Jack Pyke of England máme v sortimentu také chrániče sluchu, což je i pro střelce zásadní vybavení. Kromě klasických špuntů do uší v praktickém balení zabraňujícím ztrátě nabízíme i střelecká sluchátka. Ta na první pohled zaujmou povedeným designem, který však u nich není tím nejdůležitějším. Už levnější pasivní chrániče sluchu totiž výstřel či okolní hluk ztlumí tak, že poškození sluchu již nehrozí.

Sluchátka Jack Pyke of England přirozeně splňují veškeré potřebné normy a navíc jsou vybavena kvalitním polstrováním, které usnadňuje jejich nošení i po delší dobu. Dražší elektronická sluchátka Jack Pyke of England navíc mohou sloužit jako komunikační nástroj a kromě toho filtrují pouze zvuky, které by vám mohly poškodit sluch. Naopak rozhovor s kolegou nebo komunikace se psem je s nimi klidně možná. Od Jack Pyke of England však nemáme jen ochranné pomůcky, ale také termosky na nápoje nebo například čisticí sady na zbraně.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál