📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Britskou firmu TBS Outdoor založili roku 2012 nadšenci do outdooru s cílem dodávat kvalitní produkty pro pobyt v přírodě. A to zejména jídelní potřeby, vařiče či ešusy. Pro TBS Outdoor® je důležité používat výhradně evropské a americké materiály.

Od TBS Outdoor máme v nabídce i outdoorové lahve, které jsou v prodeji jak samostatně, tak i v sadách. Koupit si je můžete třeba s hrnkem/hrnky-tbs-outdoor, ešusem nebo dokonce i vařičem. Vše samozřejmě z nerezové oceli, která je odolnější než běžně používaný hliník. Zároveň ji nepoškodíte nad otevřeným ohněm a nezkoroduje vám. Důležitou vlastností je i skladnost – koupíte-li si lahev od TBS Outdoor, můžete ji v batohu snadno zkombinovat s hrnkem stejné značky.

Dostatečně široké hrdlo nerezové lahve znamená menší pravděpodobnost, že při nalévání tekutinu rozlijete. Při používání nad otevřeným ohněm gumové víko lahve přirozeně odšroubujte. V polní lahvi od TBS Outdoor můžete snadno přepravovat jak horké, tak i studené nápoje. Kromě polních lahví máme od TBS Outdoor v nabídce také hrnky, jídelní příbory nebo vařiče.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Objem
l l
Materiál