📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka TBS Outdoor se zaměřuje na výrobu produktů pro pobyt venku. Její specializací jsou nože, ale v nabídce najdete také například jídelní potřeby a nádobí. Materiály používané pro výrobu jednotlivých kousků pocházejí výhradně z Evropy nebo USA.

Portfolio jídelních potřeb od společnosti TBS Outdoor je poměrně široké. Značka, která vznikla teprve nedávno – roku 2012 – ve Velké Británii, má ve své nabídce například hrnky, jídelní příbory, lahve, nádobí a ešusy či vařiče a grily. Veškeré produkty jsou koncipovány tak, abyste si je s sebou mohli vzít ven. Jsou zkrátka určeny pro všechny nadšence do outdoorových aktivit, kteří pro svoje výlety vyžadují kvalitní vybavení.

K výrobě nádobí využívá TBS Outdoor především nerezovou ocel, která je mnohem odolnější než běžně používaný hliník. Jednotlivé nádobí TBS Outdoor je lehké a skladné, tak aby se vám dobře nosilo v batohu, kde po mnoha kilometrech chůze cítíte každý kilogram navíc. Svoje produkty firma TBS Outdoor navíc neustále inovuje, a důležité jsou pro ni kvalitní materiály, které vydrží, za dostupnou cenu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál