📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Jsme hrdým dodavatelem armád NATO

15. září 2022AktualityOndřej KrotilDoba čtení 3 minuty

Na začátku tomu nikdo nechtěl věřit, ale nyní je to už oficiální. Rigad.cz je hrdým dodavatelem armád NATO. Jsme pyšní, že můžeme dodávat armádní potřeby největšímu vojenskému společenství na světě.

Jsme hrdým partnerem NATO

Naše registrační číslo 828DG nás jako dodavatele opravňuje dodávat zboží pro armády v rámci společenství celého NATO. Na tento úkol, nebo lépe řečeno úděl jsme připraveni a náležitě jsme na něj pyšní. Nic neudělá takovou radost, jako sdílet zkušenosti a potenciál s největším vojenským společenstvím na celém světě.

Severoatlantická aliance

Program NATO Stock Number (NSN)

Tento program zahrnuje jen ty produkty, které splňují požadavky kvality vyžadované samotnou organizací NATO a můžeme vám je nyní představit na následujícím odkazu.

Jde skutečně o špičkové produkty, na které jsme právem hrdí a jsme rádi, že je můžeme mít ve svém stálém nabídkovém sortimentu. Každý produkt má své jedinečné NSN číslo, které nemůže být použité u žádné jiné položky. Unikátní NSN číslo má 13 míst a může se zapisovat dohromady, nebo se pro lepší čitelnost odděluje čárkami.

NATO

Nato je zkratka anglického North Atlantic Treaty Organization a v češtině se nazývá jako Severoatlantická aliance. Tento pakt byl založen 4. dubna 1949 podpisem Severoatlantické smlouvy.

Současné sídlo má NATO v Bruselu, ve státě Belgie. Smyslem celé organizace byla obrana před tzv. východním blokem, kterému tehdy dominoval Sovětský svaz. Členské státy fungují na bázi partnerství, založeném na společné solidaritě a obraně jednotlivých členských států. Počet členských států je třicet a převážná část je z Evropy a následně Severní Ameriky a Asie.

NATO a Česká republika

Česká republika se stala členem NATO 12. března 1999. V tomto datu vstoupilo společně s Českem ještě Polsko a Maďarsko. Šlo o vůbec první země tzv. východního bloku, jež po pádu železné opony vstupují do této vojenské organizace.

Být členem NATO je otázkou nejen odpovědnosti a sounáležitosti, ale zároveň otázkou vysoké prestiže. Z toho důvodu si Rigad.cz zapojení do prestižní klubu dodavatelů armád NATO nemohl nechat ujít a je na dodávané výrobky náležitě pyšný.

Doporučené produkty
Štítky NSN

Čtenáře dále zajímá

Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny