📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Německou společnost Walther® založil roku 1886 Carl Wilhelm Freund Walther. V současné době je firma jedním z nejznámějších výrobců střelných zbraní. Zatímco zpočátku se zaměřovala hlavně na lovecké pušky, později přešla na výrobu pistolí, které se v průběhu času staly legendárními. Roku 1993 přešel Walther® do vlastnictví firmy Umarex®, výrobce především plynových pistolí a airsoftového vybavení. Střelné zbraně však nejsou zdaleka to jediné, co dnes Walther® ve svém portfoliu nabízí.

Kromě střelných zbraní, ve kterých má německá společnost Walther® dlouholetou tradici, dnes pod touto značkou najdete na trhu spoustu rozličných produktů z oblasti taktické výstroje a obranných prostředků. Do této kategorie patří i obranné spreje, které jednoduše schováte do kabelky nebo do kapsy, kde je máte vždy po ruce, a můžou tak sloužit jako nouzový prvek ochrany.

Obranné spreje Walther® můžete použít i proti lidem pod vlivem omamných látek nebo proti agresivním zvířatům. Obranné pepřové spreje s vysokou koncentrací kapsaicinu nevyžadují žádný úvodní trénink (na rozdíl od jiných forem sebeobrany) a nejsou třeba ani žádná povolení. Kromě obranných sprejů naleznete v našem sortimentu produktů Walther® ještě třeba svítilny, dalekohledy nebo nože.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Účinná vzdálenost / dosah
m m
Hmotnost
kg kg
Objem
l l