📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Věděli jste, že první rukavice byly známy už ve starověku v Persii, starověkém Řecku, starověkém Římě a u Seveřanů? Nejprve se jednalo spíš o palčáky. Postupně měnily nejen svůj tvar, ale i účel. Dnes se bez rukavic neobejdeme. S ochrannými rukavicemi COP navíc policisté, vojáci i záchranáři chrání, v prvé řadě, své zdraví.

Jako druhá kůže

Zdravé ruce vám dovolují vykonávat požadovanou činnost bez omezení. Současná doba si však žádá zvýšené opatrnosti v celkové ochraně vlastního zdraví. Od dětství je nám vštěpováno neustále si mýt ruce nejlépe vodou a mýdlem. Dezinfekční prostředky taky nejsou samospásné. Řešením jsou pak rukavice. Ochranné rukavice COP svému uživateli umožní, aby své zdraví chránil nejen před virovou nákazou, ale i před mechanickým poraněním.

Ochranné rukavice COP jsou ušity z měkkých, prodyšných, avšak odolných materiálů. S nadsázkou se dá říct, že ochranné rukavice si nasadíte na začátku služby a sundáte je až při odchodu domů. Nemusíte se obtěžovat je sundávat ani při telefonování. Materiál použitý na bříšku palce a ukazováčku umožňuje obsluhu většiny zařízení s dotykovou obrazovkou. Ochranné rukavice jsou praktické i pro outdoorové nadšence.


Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál