📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Peněženka Tasmanian Tiger® Mil Wallet

Vyberte barevnou variantu
399 Kč
Tasmanian Tiger®
Kód produktu: 7627-331
EAN:
Délka záruky: 2 roky
Popis a parametryDotaz k produktu
Popis a parametry

Rozkládací peněženka TT MIL WALLET s dlouhým zipem a praktickým vnitřním uspořádáním. Díky dlouhému zipu s ní budete snadno manipulovat a její obsah bude zabezpečený. Uvnitř najdete ploché sloty na kreditní karty a další možné průkazy. Můžete si je roztřídit podle druhu do různých kapes. Budete se tak v peněžence snadno a rychle orientovat. Je tu také transparentní kapsa na průkazy. Kovové mince uložíte do oddělené kapsy s Velcro zavíráním. Nehrozí tak jejich vypadávání. Papírové peníze uložíte do přihrádky. Zůstanou tak rovné a nepokrčené.

Ochrání peníze i průkazy

Tuto peněženku můžete používat ve městě i v lese. V každém případě ale chcete mít jistotu, že jsou vaše důležité karty a peníze vždy v bezpečí. TT MIL WALLET je proto vyrobena z materiálu CORDURA® 700 DEN. Jde o moderní spolehlivý materiál, který je odolný proti různým druhům mechanického poškození. I přes to, že bude peněženka po většinu doby v kapse nebo v batohu, je dobré spolehnout se na obal peněženky při dešti nebo pádu. Tento materiál je také vodě-odolný. Při pobytu v dešti vám díky tomu z papírových peněz nezbyde jen papírová kaše.

Značka TASMANIAN TIGER je výrobce kvalitního profesionálního policejního a vojenského vybavení rozšířený po celém svě. Pro výrobu jejich produktů jsou vybírány pouze materiály nejvyšší kvality. Design vždy spojuje co nejlepší funkčnost  a moderní vzhled. Všechny jejich produkty jsou vyráběny přímo v továrně značky TT, díky čemuž má značka dohled nad maximální kvalitou svých výrobků. Kvalita a vlastnosti jsou pravidelně kontrolovány nezávislými zkušebnami podle mezinárodních norem. Každý výrobek po výrobě přezkoumají a udělí mu identifikační číslo, které je následně uloženo v databázi společnosti.

 

Výška 14,0 cm
Šířka 10,0 cm
Hloubka 3,0 cm
Hmotnost 110 g
Materiál 700 den Cordura®
Další specifikace
zapínání na zip po obvodu
přihrádka na mince
sloty na karty
průhledné okénko

 

Benefity, o kterých musíte vědět:

  • dlouhý zip
  • rozkládací konstrukce
  • transparentní kapsa
  • oddělení na karty
  • kapsa na mince s Velcro zavíráním
  • přihrádka pro papírové peníze
  • textilní materiál CORDURA® 700 DEN
Líbí se vám produkt?
Kupte si Peněženka Tasmanian Tiger® Mil Wallet za akční cenu 399 Kč
Důležité parametry
Výška / délka
125 mm
Šířka
10 cm
Materiál

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined
Líbí se vám produkt?
Kupte si Peněženka Tasmanian Tiger® Mil Wallet za akční cenu 399 Kč
Související produkty

Kategorie produktu