📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Condor Outdoor byla založena už v 80. letech 20. století mužem jménem Spencer Tiern, jehož cílem bylo nabídnout zákazníkům kvalitní a odolné outdoorové a taktické vybavení za dostupné ceny. To nyní přinášíme také vám.

V sortimentu taktického vybavení nalezneme u společnosti Condor Outdoor také pouzdra na náboje. Jedná se o různé platformy a inserty především na brokové náboje, které jsou z velké části vyráběny přímo ve Spojených státech, odkud jejich výrobce pochází. Platformy a inserty jednoduše připevníte jak k samotné zbrani, tak i k dalším součástem vaší výbavy. Jsou totiž vybaveny suchým zipem, takže už jen najít ve výbavě vhodný protikus.

Platformy a inserty z dílny Condor Outdoor jsou povětšinou určeny až pro šest brokových nábojů, přičemž do nich můžete vložit i jiné kompatibilní příslušenství, například light sticky. Součástí platformy někdy bývá i tzv. D-kroužek pro snadnější připevnění třeba ke karabině. Kromě pouzder na náboje u nás od společnosti Condor Outdoor naleznete ještě třeba hydratační vaky, pokrývky hlavy nebo nosiče plátů.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka