📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Condor Outdoor byla založena už v 80. letech 20. století a od té doby trh zásobuje kvalitním taktickým vybavením, doplňky i oblečením. Některé série produktů výrobce jsou dokonce dodnes vyráběny ve Spojených státech.

V nabídce oblečení společnosti Condor Outdoor najdeme i kvalitní oblečení, které jistě oceníte i v náročném terénu. Ať už se jedná o kalhoty, trika nebo čepice, jednotlivé kousky vždy splňují to, co mají, a můžete se na ně spolehnout. Kategorie oblečení Condor Outdoor zahrnuje třeba kšiltovky s panelem ze suchého zipu pro nalepení nášivek, které jsou navíc vzadu vybaveny síťovinou, díky čemuž vaše hlava může dýchat.

Inovativní jsou i taktická trika/košile, která jsou vyrobena z antistatického a antimikrobiálního materiálu a jsou to funkční, taktické modely, jež svým nositelům nabízejí pohodlí za jakýchkoliv podmínek. Z oblečení Condor Outdoor můžeme zmínit ještě multifunkční šátky, které vás dle způsobu použití mohou ochránit před zimou i horkým sluncem. Kromě oblečení máme v nabídce produktů značky Condor Outdoor také hydratační vaky, nosné postroje nebo platformy na brokové náboje.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál
Stát