📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více
Jak vám přísahá každý policista a voják, hned po stvoření věci (pistole, nůž, ...) je tím nejdůležitějším, sehnat si i odpovídající dobré pouzdro (zde na teleskopický obušek), ve kterém danou věc půjde co nejlépe nosit.
 

Jak vám odpřisáhne každý policista a voják, hned po pořízení dané věci (pistole, pepřový sprej, …) je tím nejdůležitějším sehnat si i příslušné a dobré pouzdro (zde konkrétně na teleskopický obušek), v němž danou věc půjde co nejlépe nosit. A to ne jen tak ledajak, ale bezpečně, spolehlivě, rychle a přitom s důrazem na maximální ochranu dané věci před živly i náhodným ztracením.

Rychlá operace je základ použitelnosti dobrého pouzdra na teleskopický obušek

Tím nejdůležitějším faktorem, co by vás měl u podobného produktu zajímat, je jeho „operační rychlost“, tedy doba, za jak dlouho se vám podaří dostat zvolený teleskopický obušek roztažený a do vaší ruky. Čím lépe to nacvičíte, tím spíše se po pravidelném tréninku nemusíte bát, že byste snad teleskopický obušek délky 16“ vytáhli pomaleji jako 21“ (nebo i větší).

Operační rychlost je ideální pochopitelně u zvoleného pouzdra stále trénovat (stejně jako to již asi děláte u pistole a nože, protože drtivá většina lumpů nemáchá pistolí, ale právě nožem nebo něčím podobným), jelikož jen tak zajistíte, že obušek automaticky perfektně vytáhnete i v ne právě špičkové kondici, když budete po tmě, nemocní, … 

Pohodlí u pouzdra na „teleskopy“ potěší vždy

Jelikož se vaše pouzdro na teleskopický obušek (s největší pravděpodobností) bude muset směstnat na váš osobní opasek či pracovní opasek spolu s další výstrojí (svítilna, pistole, …), je zřejmé, že čím snáze se vám bude nosit, tím lépe pro vás a vaše dlouhodobé pohodlí a zdraví (nikde nic nedře).

Ty skutečně opravdu nejlepší pouzdra vám nebudou vadit ani po celodenním nošení.

Vybrat u pouzdra odolný materiál nebo vizuální kvalitu?

Prakticky všechna dnes existující pouzdra na teleskopické obušky jsou z umělých materiálů typu Nylon, to ale jistě neznamená, že se nedá narazit také na věci kožené či kombinované (skutečný VIP produkt může kombinovat kov, kůži, i umělý materiál).

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Výška / délka
cm cm
Šířka
cm cm
Hloubka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál