📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost „Pro Tapes & Specialties®“ se od počátku věnuje vývoji a marketingu na tlak citlivých lepících pásek určených k použití v nejširším spektru lidských situací a k aplikaci do celé řady dalších lidských výtvorů.

Společnost „Pro Tapes & Specialties®“ se od počátku věnuje vývoji a marketingu na tlak citlivých lepících pásek určených k použití v nejširším spektru lidských situací a k aplikaci do celé řady dalších lidských výtvorů.

Jaká je historie společnosti Pro Tapes & Specialties®?

Co se týče historie a firmy Pro Tapes & Specialties®, tak ta se začala psát již v roce 1977, jelikož právě tehdy se Pro Tapes & Specialties® dočkala založení.  Byla tehdy poměrně slušná poptávka po podobných produktech do divadelní a filmové scény v New Yorku, takže se zkrátka nynější Pro Tapes & Specialties® jen chopila své příležitosti. Jak šel čas, společnost se proměnila v jednoho z největších producentů a inovátorů premiových VIP produktů z lepící pásky, jenž našel i nadále uplatnění hlavně v USA a jeho umělecké a zábavní sféře.

Stavějíce na svém úspěchu v umělecké branži se Pro Tapes & Specialties® proměnila a rozvinula do jednoho z největších producentů lepících pásek. Přitom se samozřejmě firma Pro Tapes & Specialties® neopomněla soustředit na žádné aspoň trochu podobné světové i domácí trhy a zákazníky. Během let se tak firma rozvinula ve špičkového celosvětového výrobce a distributora na tlak citlivých lepících pásek, které se rozdělili podle typů produktů na následující sekce: školství, grafické umění, zásobování knihoven a škol, precizní výroba a v neposlední řadě i výroba pro obchodní a industriální oblasti.

Firma Pro Tapes & Specialties® má aktuálně sídlo v místě zvaném North Brunswick (New Jersey). Její sklady zabírají 13 935,456 m2 a je aktuálně samozřejmě vybavena  těmi nejmodernějšími výrobními stroji a technikou. Našli bychom zde spoustu unikátních a na míru vyrobených přístrojů, od plně automatických balících linek, až po velmi přesné materiálové lisy. Není žádným překvapením, že během let společnost  Pro Tapes & Specialties® investovala těžce do nejmodernější techniky, aby si udržela svoji pozici nejenom kvalitního producenta, ale i tržního inovátora.

Suma sumárum vše, co pomůže jakkoliv zkvalitnit firemní klíčový produkt: lepící pásku citlivou na tlak. Ať již proto potřebujete něco na soukromý projekt, do školy nebo do firmy, Pro Tapes & Specialties® se vždy pokusí nalézt i pro vás tu nejlepší pozici a kompromis mezi kvalitou, cenou a dobou dodávky. Ale jen objednávku splnit, to je pro Pro Tapes & Specialties® málo, firma by ji pokaždé i ráda překonala, je to pak přece jen asi větší výzva…

Jaký má firma Pro Tapes & Specialties® cíl?

Jednoznačně tím hlavním cílem firmy Pro Tapes & Specialties® je, aby svým zákazníkům poskytovala inovativní řešení, jenž jdou dále, nežli jen produkt samotný. Společnost Pro Tapes & Specialties® je jednoznačně oddaná idei, že jakkoliv zlepší svůj produkt, jenž dnes a denně řada z lidí používá k balení, těsnění, sestavení, zapečetění a nanesení jejich lepící pásky někam.

Jakou má společnost Pro Tapes & Specialties® vizi?

Cíl firmy Pro Tapes & Specialties® není o nic menší, nežli být co největším producentem a inovátorem na poli lepících pásek. K tomu vytváří strukturu a zázemí, kde s nimi mohou jejich zákazníci spolupracovat na dosažení tohoto cíle. Pro Tapes & Specialties® si velmi považuje a hluboce respektuje každého zákazníka i jeho názoru. I proto se snaží dodržovat co nejvíce standardů, nikdy nerezignovat na kvalitu a inovaci a fungovat jako jeden při dosažení svých cílů – v první řadě ale co nejčastěji (nejlépe vždy), překročit očekávání a metu stanovenou zákazníkem!

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg