📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Protection Group chrání svými výrobky profesionály v prvních liniích už od roku 2013. Na trh dodává především neprůstřelné a balistické vesty, ale také pláty a helmy. Jednotlivé produkty dokáže navrhovat dokonce také na míru.

Protection Group je dánský výrobce taktického vybavení pro profesionály, zejména pro ty v prvních liniích. Těm již od roku 2013 dodává zejména vysoce kvalitní neprůstřelné vesty a balistické helmy, jež chrání vojáky i policisty.

Čistě dánská společnost

Punc kvality dodává produktům značky Protection Group i fakt, že jejich výrobce je čistě dánskou společností se sídlem v dánském městě Randers. Veškeré své portfolio navíc Protection Group vyrábí buď v Dánsku nebo jinde v Evropě.

Vybavení pro profesionály

Protection Group na svých stránkách hrdě, uvádí, že nikdy nebude největším prodejcem či dodavatelem ve svém oboru, a to z toho prostého důvodu, že odmítá prodávat „levné krámy z pochybných zemí“. Firma se rozhodla, že se vzdá vize ohromných tržeb a zisků, aby mohla naplňovat svoji misi.

Výroba na míru

Dáni dokážou zrealizovat dodávky větších objednávek ve velice krátkém čase. A navíc jednotkám policie a armád, soukromým bezpečnostním službám, strážným a bodyguardům dokážou navrhnout vesty, helmy a balistické pláty na míru. V závislosti na specifikacích zákazníka a konkrétních rizicích, která tato řešení musejí zastavit.

Materiály od prověřených dodavatelů

Materiály pro výrobu svých produktů získává Protection Group výhradně od prověřených dodavatelů, mezi které patří Teijin (Twaron), DSM (Dyneema), Dupont (Kevlar) nebo Honeywell (Spectra). Veškerá navržená řešení jsou před použitím testována v interních i mezinárodních laboratořích, jako jsou například Chesapeake v USA nebo Aitex ve Španělsku.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Kategorie
Hmotnost
kg kg
Materiál