📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Reliance Products Ltd. zahájila svoji funkci v roce 1958 a to zpočátku jako výrobce skládacích kontejnerů pro auta, jenž, logicky, nacházely hlavní uplatnění v tehdejším auto-průmyslu. Dnes je samozřejmě dále.

Společnost Reliance Products Ltd. zahájila svoji funkci v roce 1958 a to zpočátku jako výrobce skládacích kontejnerů pro auta, jenž, logicky, nacházely hlavní uplatnění v tehdejším automobilovém průmyslu.

Jaké má firma Reliance Products Ltd. kořeny?

Jak šel ovšem čas, rozvinula se firma Reliance Products Ltd. do aktuálního stavu, kdy se soustřeďuje na to, co umí nejlépe – nekompromisní kvalitní služby a inovaci v produkci balení díky metodě Blow Molded (Blow molding / BrE moulding je obojí stejný výrobní proces, díky kterému se formují duté plastové části – připomínáme, že prakticky shodně funguje i všeobecně jistě všem dobře známé „foukání skla“).

Společnost Reliance Products Ltd. je klasická „rodinná firma“ a leží v Kanadě ve Winnipegu, kde se s hrdostí hlásí ke svým kořenům „Přátelské Manitoby“ - zde má firma dozajista na mysli firemní dlouhodobá přátelství a partnerství, jenž se rozvinula během desítek let a jenž jsou stále dodnes v platnosti.

Společnost Reliance Products Ltd. je celou svojí bytostí přesvědčena o důležitosti kreativity a co nejvíce všeobecného návrhu balení. Produkty firmy Reliance Products Ltd. jsou dnes distribuovány napříč celou Severní Amerikou a výborně slouží zákazníkům z branže chemické, lesnické, hospodářské, industriální a všeobecně na trhu spotřebitelských produktů.

V roce 1991 se stala společnost Reliance Products Ltd. hrdým majitelem certifikátu ISO-9001 a dodnes vytváří pokročilá balící řešení vysokých standardů, která pomohla firmu posunout tam, kde je dnes.

Jaký cíl společnost Reliance Products Ltd. dlouhodobě sleduje?

Jako každá slušná moderní firma s trochou sebeúcty, také společnost Reliance Products Ltd. usiluje o co nejtrvalejší zásobování trhu inovativními a trvale udržitelnými produkty a balícími řešeními.

Nakonec, to, v co firma Reliance Products Ltd. věří, je i to, co ji nutí demonstrovat své odhodlání a nabídnout rovněž i své mimořádné služby, dedikovanou kolaboraci a neúnavnou touhu po inovaci.

Bráno trochu více do detailu, společnost Reliance Products Ltd. vsází na tato čtyři základní hesla:

  • Úžasné vztahy – z tohoto důvodu usilují lidé z Reliance Products Ltd. být vždy autentičtí, být pro zákazníka nyní a tady a být zákazníkovi otevření.
  • Stálá inovace – firma Reliance Products Ltd. je přesvědčena, že aby měla úspěch, je nutné, aby měla podnikavý přístup, byla zvědavá a byla odvážná. 
  • Výjimečné služby – mimořádné služby ale také nejsou jen tak samy od sebe a je pro ně něco třeba udělat: Reliance Products Ltd. zde vidí hlavně nutnost být firma ochotná a snaživá, být cílená ve své snaze a také být si dobře vědomá toho, co zákazník chce.
  • Úspěch pospolu a bezpečně – aby to člověk někam dotáhl (a firmu Reliance Products Ltd. z toho nevyjímaje) musí být hlavně: ochotný ke spolupráci, zdravý a též i zodpovědný.

Vlastník firmy Reliance Products Ltd. pan Nils Bodtker k tomu sám řekl: „Úspěch by měl být cílený, mělo by se o něj usilovat, mělo by se jej dosahovat a také by se měl oslavovat po malých kouscích, jelikož každý úspěch přinese nový směr, jakým se vydat na základě právě dosažených nových zkušeností.“

Jak moc vážně bere společnost Reliance Products Ltd. přírodní prostředí?

Firma i značka je životnímu prostředí oddaná skutečně měrou maximální. Stejně vážně, jako společnost Reliance Products Ltd. bere životní prostředí, tak naprosto tak bere i svoji sociální odpovědnost a ekonomický růst. Reliance Products Ltd. při tom nepodceňuje ani jeden drobný detail: od designu, přes produkci a balení až po transport hotových produktů, cíl je vždy stejný – zcela absolutně minimalizovat dopad na přírodu, jak to jen bude možné.

Reliance Products Ltd. využívá při svých výrobních procesech tzv. cradle-to-cradle (C2C) design, jenž zajišťuje plně recyklovatelný produkt, jenž se dá rozebrat a opět použít k tvorbě produktu nového.

Výroba zde je celé „uzavřená“ v tom smyslu, že veškeré operace, produkty a plasty  jsou zase zařazeny do procesu – a to nejen ve smyslu hlavního produktu, ale i dalších věcí, co se objevily v průběhu.

Společnost dokonce splňuje i dva certifikáty a recyklační programy: Cleanfarms a ACRC.

Jak se věnuje firma Reliance Products Ltd. komunitě?

Společnost Reliance Products Ltd. je i součástí programu „Habitat for Humanity“ (něco jako „Bydlení pro lidi“) a to od září 2014. Již věnovala i nemálo prostředků a uspořádala pěkných pár akcí v rámci získání financí + důstojného bydlení pro lidi v nouzi, jenž mají potíže si ho sehnat.

Také firma Reliance Products Ltd. třeba organizuje sportovní událost „Annual Bodtker Group Charity Golf Tournament“ nebo se jede tisíc mil v rámci akce „Cycle of Hope“.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka