📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Sada čištění HANDGUN pro pistole a revolvery Riflecx®

1 625 Kč
Ihned k odeslání
V úterý 21.5. může být u Vás
Kód produktu: CX80-HANDGUN
EAN: 5905489909828
Délka záruky: 24 měsíců
Popis a parametryVideoDotaz k produktu
Popis a parametry

Sada čištění HANDGUN pro pistole a revolvery Riflecx má vše, co potřebujete na cestě ke spolehlivé a udržované zbrani. Produkty v sadě jsou vzájemně kompatibilní a péče tím získává výrazně vyšší účinnost. Naprosto bezpečné použití bez nežádoucích chemických reakcí. 

Nečistota a mastnota nemá šanci

Precizní čistič pro čištění a odmaštění všech částí zbraní je jednou ze součástí sady Riflecx. Díky svému složení odstraňuje karbonové usazeniny a nečistoty z každé části zbraně, aniž by ji nadměrně vysušoval a způsoboval důlkovou korozi. Rychle a bez námahy odstraní nečistoty, karbonové usazeniny, olovo, měď, olej i mastnotu. To vše bez použití kartáče. Poté je ideální použít olej s teflonem či CLP olej. 

Sprej s teflonem

Po použití čističe Riflecx je ideální dále ošetřit zbraň sprejem s teflonem, jenž účinně zabrání rzi. Pokud bychom skončili pouze u čištění a zbraň uložili, po čase by bylo riziko rzi nevyhnutelné a velice zdlouhavě řešitelné. Před uložením zbraň ošetříme sprejem Riflecx, necháme odpařit vlhkost a tenká teflonová vrstva se postará o to, aby koroze neměla šanci. 

Aktivní pěna k čištění hlavně

Intenzivní aktivní pěna vhodná k čištění hlavně odstraní zadřené a usazené nečistoty. Ani důkladným čištěním hlavně v těžce dostupných místech nepoškodí drážky. Díky délce aplikační trubičky je pěna vhodná pro všechny typy střelných zbraní. Čištění nikdy nebylo jednodušší a hlaveň čistější. Již žádné drhnutí vytěrákem, jednoduše stačí pěnu nastříkat a po deseti minutách setřít. A máte zrcadlově čistou hlaveň. 

Zvládneme i těžce dostupná místa

Největším rizikem pro správné a precizní vyčištění zbraně jsou těžce dostupná místa. Pro tyto případy je ideální volbou stlačený vzduch ve spreji Riflecx. Účinně odstraní nečistoty a usazeniny z vnitřku zbraně, písek, zbytky střelného prachu i vlhkost. Je také perfektní pro odstranění přebytečných maziv. Oproti méně kvalitním variantám je Riflecx tlakově optimalizovaný a neobsahuje vodu. Což je velice důležité pro kolimátory i zaměřovače. Po použití nezůstane žádná stopa. 

Zdraví je vždy na prvním místě

Těžké kovy se velice lehce hromadí v těle a po čase mohou způsobit vážné zdravotní problémy. Proto je tu účinná prevence v podobě mýdle Military Soap. Účinně odstraní zbytky těžkých kovů nejen z vašich rukou. 

Benefity, o kterých musíte vědět: 

  • vše co potřebujete ke spolehlivé a čisté zbrani
  • vzájemně kompatibilní produkty
  • rychlé a jednoduché použití
  • prevence, čištění, ochrana
Líbí se vám produkt?
Kupte si Sada čištění HANDGUN pro pistole a revolvery Riflecx® za akční cenu 1 625 Kč
Video
Líbí se vám produkt?
Kupte si Sada čištění HANDGUN pro pistole a revolvery Riflecx® za akční cenu 1 625 Kč

Dotaz k produktu

Zadejte Vaše jméno *undefined
Zadejte Váš e-mail *undefined
undefined
Líbí se vám produkt?
Kupte si Sada čištění HANDGUN pro pistole a revolvery Riflecx® za akční cenu 1 625 Kč
Související produkty

Kategorie produktu