📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská firma Riflecx se specializuje na výrobu chemie a mazání na zbraně a v tomto segmentu dosahuje skutečně špičkové kvality. Jedná se o dodavatele vybavení pro různé ozbrojené složky, realizuje například zakázky přímo pro NATO.

Společnost Riflecx je specialistou na chemii a mazání na zbraně. Všechny tyto produkty jsou vyráběny v Polsku s přísnou výstupní kontrolou. Díky neustálým inovacím jsou produkty značky Riflecx koncipovány tak, aby zbraň co nejvíce ochránily a současně neměly žádné vedlejší účinky. K dispozici jsou jak produkty pro přímé odstraňování nečistot, tak i údržbové kapaliny pro prevenci koroze a dalších nechtěných procesů.

Pokud si od společnosti Riflecx zvolíte komplexní systém péče o zbraň, budete mít jistotu, že nedojde k žádným nepředvídatelným reakcím mezi jednotlivými prostředky různých výrobců. Vybrat si můžete jak jednotlivé produkty na doplnění, tak i komplexní sady na krátké nebo dlouhé zbraně, které obsahují také speciální mýdlo, jež z vašich rukou dokáže odstranit těžké kovy včetně olova. Údržbová kapalina pak třeba obsahuje také originální teflon od značky DuPont, a nikoliv čínské náhražky, jako tomu často bývá.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka