📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Veškeré produkty společnosti Fosco® Industries procházejí důkladnou kontrolou kvality na výstupu, na což výrobce velmi dbá. K produktům Fosco Industries patří například nože, doplňky pro zbraně a obecně různá výbava pro přežití v přírodě.

V kategorii signalizace máme od Fosco Industries hlavně různé nouzové píšťalky či signalizační zrcátko. Už základní model signální píšťalky výborně poslouží svému účelu a navíc je cenově dostupný. Model s ostrým, pronikavým zvukem dokonce plave na vodě. Kromě toho u nás seženete třeba i píšťalku, která je dokonce vybavená kompasem a teploměrem!

Signalizační zrcátko Fosco Industries vás zase vrátí do časů, kdy jste se třeba na táboře učili morseovku. A pokud to není váš případ, je nejvyšší čas se ji naučit! Uvidíte, že se vám bude nakonec hodit, třeba v horách, kde nejenže nejsou data, ale dokonce ani mobilní signál! Kromě produktů pro signalizaci máme od Fosco® Industries v nabídce také například multifunkční nože, maskovací barvy na zbraně nebo jídelní potřeby.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál