📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Helikon-Tex vyrábí produkty, které si objednává třeba i polská armáda. K jejím hlavním produktům patří taktické oblečení a výstroj, ale také tašky a potřeby pro střelce. V nabídce je i vybavení kompatibilní s modulárními systémy MOLLE.

Od společnosti Helikon-Tex toho u nás na skladě najdete spoustu. Kromě jiného také střelecké bagy s dobrým poměrem ceny a výkonu. Jedná se především o podložky pod zbraň v různých variantách, jež máme hlavně v barvě coyote. Podložka pod zbraň je jedním ze základních nástrojů přesné střelby a díky ní je v terénu mnohem jednodušší přesně zamířit na cíl. K podložkám pod zbraň Helikon-Tex můžete svoji zbraň dokonce i připevnit.

Podložky pod zbraň nabízí Helikon-Tex v řadě Range Line a jsou vyrobeny z pevného a odolného materiálu. Částečně jsou pokryty neklouzavou tkaninou, což se při snaze zamířit rozhodně hodí. Výplň se dovnitř dává přes otvor s kvalitním zipem japonské výroby YKK. Kromě střeleckých bagů nabízíme od společnosti Helikon-Tex také univerzální pouzdra, ochranné pomůcky nebo oblečení.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena