📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Bollé byla založena již roku 1888 ve Francii a už v roce 1936 přišla na trh se slunečními brýlemi. V roce 1960 pak firma začala svým zákazníkům dodávat i první lyžařské brýle. A v nabídce jsou také ochranné brýle pro armádu.

Francouzský výrobce brýlí Bollé má svou vlastní bezpečnostní divizi, která spolupracuje s francouzskou armádou, námořnictvem a letectvem na vývoji ochranných brýlí. Střelecké brýle Bollé slouží nejen jako ochrana před oslněním sluncem, ale také jsou samozřejmě nezbytným bezpečnostním prvkem před mechanickým poškozením zraku, k němuž může na střelnici snadno dojít.

Ochranné a střelecké brýle Bollé bývají dodávány také v sadách, které obsahují vyměnitelné zorníky (čočky) v různých odstínech, pevné pouzdro či čisticí ubrousek. Navíc je možné stranice brýlí vyměnit za široký taktický pásek. Výhodou jsou také polykarbonátová skla s balistickou ochranou nebo adaptér na dioptrická skla. Určitě je nutné zmínit také téměř stoprocentní ochranu před UV zářením či ochranu proti poškrábání a zamlžení.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál