📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka Bollé patří mezi nejznámější výrobce ochranných brýlí na světě. Jejich brýle nejsou tak drahé a přes to dokáží nabídnout vysokou míru ochrany a bezpečí pro naše oči.

Bollé Safety Europe® je firma, která má přes 75 let zkušeností s výrobou brýlí – založena již roku 1888, od roku 1936 sluneční brýle, od roku 1950 ochranné brýle a masky a od roku 1960 také lyžařské brýle.

Založeno již v roce 1888 v Oyonnax ve Francii, Bollé® původně navrhuje a vyrábí hřebeny a vlasové doplňky z rohoviny. V roce 1936 firma zahájila výrobu slunečních brýlí a brýlových rámečků z celuloidu a poté z Rhodoidu. Po druhé světové válce se společnost stala průkopníkem tvarovaného nylonu, s produkty, které splňovaly nejpřísnější normy té doby. První ochranné brýle a masky se k sortimentu Bollé® připojily v roce 1950. Sportovní dobrodružství začalo v roce 1960, kdy Bollé® prodává své první speciální lyžařské brýle. Mezitím bezpečnostní divize společnosti Bollé® spolupracuje s francouzskou armádou, námořnictvem a letectvem na rozvoji ochranných brýlí.

Jako lídr v oboru s inovativními produkty se rodina Bollé® rozrostla z malé dílny na počátku a stala se předním světovým výrobcem kvalitních brýlí. Dnes, více než po 100 letech, jsou produkty Bollé® distribuovány a používány po celém světě.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál