📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost ESS® (Eye Safety Systems) sídlí ve státě Idaho v USA a je výrobcem kvalitních ochranných brýlí pro různé účely. Původním účelem ESS® bylo dodávat brýle především ozbrojeným složkám státu, nicméně nabídka výrobce se postupem času rozšířila i na nás, civilisty. ESS® je jediným autorizovaným dodavatelem brýlí pro americké mariňáky (US Marine Corps.) a patří k předním autorizovaným dodavatelům amerického ministerstva obrany a dalších institucí.

Taktické brýle od společnosti ESS® využívají vojáci, záchranáři a další složky ve více než 100 zemích světa. Proto je jasné, že i jako civilista se můžete spolehnout na jejich kvalitu a odolnost. Továrna v USA, v níž se jednotlivé výrobky ESS® produkují, se může pyšnit certifikací ISO 9001:2008. Taktické brýle ESS® jsou vyráběny tak, aby uspěly i v těch nejnáročnějších situacích, například na bojištích, v hořících budovách nebo při pouličních nepokojích.

Výrobky značky ESS® splňují (nebo dokonce překračují) ty nejpřísnější standardy US Military a ANSI Z87.1-2010. Taktické brýle od ESS® se vám z dlouhodobého hlediska vyplatí, protože díky všem výše uvedeným standardům víte, že se na ně můžete kdykoliv spolehnout. A navíc díky kvalitnímu zpracování slibují dlouhodobou životnost. Kromě samotných taktických brýlí nabízí ESS® ve svém portfoliu také polarizační brýle nebo dioptrické vložky.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál