📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Brýle značky ESS (Eye Safety Systems) chrání zrak jak před mechanickým poškozením, tak před únavou vlivem záření. Jedná se o jedny z nejkvalitnějších brýlí na světě, které jsou vyráběny přímo v USA a disponují certifikátem kvality.

Ochranné a sluneční brýle americké značky ESS prodáváme přímo v kompletních sadách, které obsahují jak samotné brýle – například ty střelecké – tak výměnná skla pro různé účely využití, látkové obaly na skla i pevná pouzdra na zip, kompatibilní s MOLLE vazbou. Vybrat si samozřejmě můžete z různých modelů a barev, nicméně velká část brýlí ESS se může chlubit tím, že jejich skla disponují balistickou odolností dle armádních požadavků NATO (týká se především střeleckých brýlí).

Brýle od ESS splňují přísná kritéria a normy týkající se bezpečnosti či odolnosti materiálů. Výrobce je dodává například americké armádě, ale také tamním mariňákům. Pro ty jsou brýle ESS jedinou oficiálně schválenou ochranou zraku pro profesionální účely. Skla brýlí také oplývají ochranou proti zamlžení zevnitř i proti poškrábání zvenčí. Kromě sad brýlí máme od ESS (Eye Safety Systems) ještě dioptrické vložky nebo samostatně prodávané sluneční, střelecké a taktické brýle.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál