📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Americká značka SOG Specialty Knives & Tools cílí svým portfoliem taktických a bojových nožů s pevnou čepelí i nožů kapesních zavíracích především na profesionály z řad armády, policie a zásahových jednotek. Nezůstalo však jen u základní nabídky, SOG rozšířil postupně portfolio produktů i o praktické doplňky a outdoorové oblečení.

Americká značka SOG v sobě kloubí praktičnost i eleganci. Zvláště nože, inspirované historií a vzdávající hold americkým vojákům bojujícím ve válce ve Vietnamu, jsou základním pilířem nabídky cílené především na profesionály z řad armády, policie a zásahových jednotek.

Firma rozšířila časem své produktové portfolio i o praktické doplňky a vybavení, které najdou své uplatnění nejen při zásahu, ale i při pobytu v přírodě.

U všech produktů zaujme způsob elegantně a jednoduše zpracovaného loga značky SOG. Jeho jednoduché zpracování na outdoorovém oblečení, nášivkách, ale i dalších praktických doplňcích k nabízeným nožům potěší i nespoutané srdce úředníka bojujícího s administrativním šimlem.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál