📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Polská značka Riflecx nabízí široké portfolio chemie a mazání na zbraně, ale také příslušenství pro čištění. Do této kategorie patří i vytěráky a tampóny, které jsou speciálně uzpůsobeny odstraňování nečistot ze střelných zbraní.

Společnost Riflecx je na trhu čištění zbraní pojmem. Stejně jako její vytěráky, hadříky a tampóny, které pomáhají účinně odstraňovat nečistoty, které se běžně vyskytují na pistolích a puškách. Ať už jde o detergenty a rozpouštědla, případně ropné látky. Jednotlivé kousky dokážou ze zbraní odstranit také přebytky čističů zbraní a teflonu, pokud jich na zbraně aplikujete moc.

Vytěráky a tampóny pro čištění zbraní od značky Riflecx jsou odolné v suchém i mokrém prostředí a díky pevné vláknité vazbě se tak snadno netrhají, například o ostré součásti zbraní. Navíc na zbrani nezanechávají šmouhy a ta se tak může opět lesknout. Často také mají certifikaci polského Národního hygienického institutu. Kromě vytěráků a tampónů nabízíme od společnosti Riflecx ještě sortiment chemie a mazání na zbraně.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka