📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Helikon-Tex® dodává svoje produkty hlavně polské armádě, ale z jejího know-how a zkušeností můžeme těžit i my, civilisté. Produkty firmy Helikon-Tex® využívá nejen polská armáda, ale například i ta česká. Zatímco pro Poláky dodává Helikon-Tex® jako výhradní dodavatel výstrojní součásti, české armádě prodává zejména systémy MOLLE. Různým bezpečnostním agenturám pak kalhoty, bundy, mikiny a další oblečení a vybavení.

Mezi produkty v segmentu zbraní a obrany přináší Helikon-Tex® svým zákazníkům hlavně příslušenství pro zbraně a produkty pro jejich čištění, včetně sad na čištění nebo penetračních olejů, čističů a odmašťovačů či keramických mazadel. Z příslušenství lze zmínit třeba pouzdra na přenášení pistolí a dále opasková pouzdra a dokonce i taktické rukavice.

Produkty v kategorii zbraní a obrany nabízejí stejně jako další vybavení Helikon-Tex® kvalitu a odolnost. V porovnávacích testech produktů se zboží od firmy Helikon-Tex® pravidelně umisťuje na prvních místech. Kromě příslušenství pro zbraně a obranu máme v našem sortimentu produktů Helikon-Tex® například také batohy, jídelní potřeby nebo pouzdra na zdravotnické vybavení.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Značka