📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Řecká firma Pentagon Tactical dodává na trh taktické a vojenské vybavení, obuv a oblečení a jde jí to skvěle. Společnost sídlící v Soluni tak svoje zboží dodává nejen civilistům, ale hlavně armádám. Proto na zde kvalitu můžete spolehnout.

Vojenské batohy od společnosti Pentagon Tactical jsou přirozeně kompatibilní s modulárním příslušenstvím MOLLE, i když využít je můžete nejen pro taktické, ale také pro civilní účely. Vyrobeny jsou z materiálů odolných vůči oděru a roztržení a samozřejmostí je precizní zpracování, kterémusí kvalitou odpovídat potřebám armád. Část batohů je vybavena praktickou kapsou na hydratační vak či průduchy na hydratační hadičku. Při pití tak batoh vůbec nebudete muset sundávat ze zad.

Protože se jedná o taktické vybavení, jsou batohy značky Pentagon Tactical dostupné buď v kamuflážní variantě, nebo v nějaké neutrální, přírodní barvě. Díky tomu zůstávají v terénu nenápadné – ale přesto stále vhodné pro civilní použití, ať už ve městě nebo při přechodu horského hřebenu. Civilní verze batohů máme také, a to hlavně v sérii Akme. Kromě batohů u nás z portfolia značky Pentagon Tactical naleznete taktéž například bundy, trička nebo výstroj.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Podkategorie
Objem
l l
Materiál