📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Defcon 5 známe především jako výrobce kvalitního military a „polovojenského“ vybavení, které využijí například milovníci airsoftu a podobných sportů. Defcon 5 pochází z Itálie a od roku 2007 je autorizovaným prodejcem NATO.

Italská značka Defcon 5 vyrábí spoustu různých druhů taktického a military vybavení, a do této kategorie spadají i ochranné prostředky. Kromě jiného vám zde nabízíme chrániče kolen, které jsou v případě Defcon 5 nízkoprofilové a současně flexibilní, takže je můžete schovat do příslušných kapes taktických nebo outdoorových kalhot. Ochrání vaše kolena před nárazy a otlaky a také před případným mechanickým zraněním.

Chrániče kolen Defcon 5 jsou vyrobeny z tvarované pěny s uzavřenými buňkami a uživateli poskytují maximální komfort a ochranu. Jsou k dispozici v univerzální velikosti a přirozeně jsou dodávány v páru. Podšívka chráničů je vyrobena ze směsi bavlny a polyesteru, takže i dobře odvádí případnou vlhkost směrem na povrch. Kromě chráničů u nás od značky Defcon 5 najdete také batohy a brašny, špunty do uší nebo oblečení.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál