📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost NexTorch je významným výrobcem rozličných řešení přenosného osvětlení, který svoje produkty dodává do více než 100 zemí po celém světě. V jeho nabídce najdeme jak taktické svítilny, tak třeba čelovky nebo osvětlení na kolo.

Doplňky pro zbraně značky NexTorch, to jsou především vysoce kvalitní zbraňové svítilny, které využijete jak u pistolí, tak u delších zbraní. Většina zbraňových svítilen NexTorch je kompatibilní s lištami picatinny, ale některé, především ty pistolové, můžete umístit také na drážku Glock. Mnohé z nich zároveň disponují i možností nabíjení baterie, většinou přes USB port. V naší nabídce najdete ale přímo i nabíječku na baterie do svítilen NexTorch.

Kromě samotných svítilen na zbraně u nás ale seženete i další vybavení, například silikonové mazadlo na závity nebo samostatnou dobíjecí baterii. Zbraňové svítilny NexTorch® se mohou chlubit skvělým dosvitem, optimálním umístěním od zbraňového mechanismu i rychlým a pohodlným ovládáním. Od značky NexTorch však nemáme jen doplňky pro zbraně, ale také výstroj, pouzdra na obušek či multifunkční nářadí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Celková délka
cm cm
Světelný tok
lm lm
Dosvit
m m
Hmotnost
kg kg
Napájení
Materiál