📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Firmu Walther® založil již roku 1886 Carl Wilhelm Freund Walther v Německu. Aktuálně jde o jednoho z nejvýznamnějších výrobců střelných zbraní a příslušenství pro ně. Zatímco zpočátku se Walther® specializoval především na lovecké pušky, později se stal známějším v oblasti pistolí, které jsou mezi příslušníky policie i civilisty dodnes legendou. Roku 1993 koupila Walther® taktéž německá firma Umarex®, která je etablovaným výrobcem hlavně plynových pistolí a airsoftového vybavení.

Mezi doplňky pro zbraně Walther® se řadí například zásobníky pro klasické pistole ráže 9 mm, které se od sebe navzájem liší především počtem ran. Kromě toho v této kategorii nalezneme také mířidla, například ta pro střelbu s tlumičem nebo stavitelné hledí. Určena jsou především pro vlastní pistole značky Walther®.

Také v kategorii doplňků pro zbraně Walther® naleznete výhradně kvalitu bez kompromisů, kterou je značka Walther® proslulá. Kromě této kategorie naleznete v námi nabízeném sortimentu značky Walther® také svítilny, nože nebo multifunkční nářadí.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál
Ráže
Platforma