📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Walther®, firma založená roku 1886 v Německu, se od svého vzniku až do roku 1908 zabývala výrobou hlavně loveckých pušek. Následně začala vyrábět pistole, jejichž pozdější modely se v průběhu času staly legendárními. Střelné zbraně však dnes nejsou zdaleka jedinou produkcí společnosti. V roce 1993 přešel Walther® pod křídla společnosti Umarex®, výrobce především plynových pistolí.

Dnes slavný výrobce pistolí Walther® nabízí i výstroj a vybavení včetně nožů a mačet, přičemž portfolio je v tomto směru opravdu široké. Vybrat si můžete z nožů s pevnou čepelí Walther®, zavíracích nožů Walther®, multifunkčních nožů nebo nožů pro záchranáře. K dispozici je i široká nabídka příslušenství včetně brousků.

Nože Walther® nesou legendární znak svého výrobce, vzniknuvšího už koncem 19. století, a nabízejí kvalitu a odolnost, na kterou se můžete spolehnout. Jednotlivé modely mají taktický vzhled, dobře se drží v ruce a jejich čepel bývá vyrobena z kvalitní nerezové oceli. K dispozici jsou i praktické záležitosti typu bezpečnostních pojistek nebo protiskluzových textur.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Délka v zavřeném stavu
cm cm
Celková délka
cm cm
Hmotnost
kg kg
Materiál čepele / nástrojů
Materiál rukojeti