📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Powerbanky jsou skvělým řešením, jak si s sebou sbalit na cestu dostatek energie pro vaši elektroniku. Naštěstí ty, které nabízíme my, mají dostatečnou kapacitu i pro několikanásobné dobití například smartphonu či tabletu.

Výlety do přírody mají přes veškeré své výhody také jednu nevýhodu – málokdy na nich narazíte na elektrickou zásuvku, pomocí které byste si mohli dobít váš smartphone a další elektronická zařízení. Naštěstí existují powerbanky – které vám zde nabízíme také my – které využijete pro snadné dobití elektroniky na cestách. A to ať už jste kdekoliv. Baterie powerbanky zkrátka udrží energii získanou z elektrické sítě v době, kdy jste se nacházeli v pohodlí domova (nebo třeba hospody) a tu pak předá dál.

Powerbanky často bývají vybavené univerzálním rozhraním USB-A nebo USB-C, které i díky námi nabízeným kabelům k elektronice můžete zkombinovat s různými typy smartphonů (i s iPhonem, jelikož máme kabel i pro Lightning). Navíc mohou podporovat nejnovější rychlonabíjecí standardy, a tak si s jejich pomocí telefon dobijete prakticky stejně rychle jako doma. K nevýhodám prvních modelů powerbank patřila poměrně rychlá ztráta životnosti integrované baterie, což už je naštěstí minulostí.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg