📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Source®, která pochází z Izraele, se zabývá výrobou kvalitního outdoorového vybavení. Základní filozofií výroby je hlavně důraz na jednoduchost, tradice, staré kultury a ekologii. Do portfolia společnosti Source® se řadí hlavně produkty pro hydrataci, tedy hydratační vaky a příslušenství. Mnohé z těchto vaků jsou plně kompatibilní s batohy značky Deuter, nicméně Source® nabízí i batohy vlastní výroby.

Source® je izraelská společnost, která se zaměřuje především na výrobu hydratačních vaků a kompatibilních batohů. V její nabídce naleznete ucelené hydratační systémy včetně různých druhů příslušenství, jež využijete při svých cestách za dobrodružstvím. Produkty pro hydrataci Source® jsou koncipovány tak, aby byly vždy v dosahu a zároveň v batohu zbylo místo i na jiné věci.

Produkty pro hydrataci značky Source® často plní požadavky americké námořní pěchoty, což však neznamená, že by byly určeny pouze pro vojáky. Kromě toho jsou vyráběny ekologicky. Plastové části tak například neobsahují BPA, takže do tekutiny nepředávají žádnou chuť ani zápach. Speciální technologie Grunge-Guard pak v mnohých modelech slouží jako antibakteriální úprava, která zamezuje znehodnocení vaku i několik měsíců starou, zapomenutou vodou.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Označení
Cena
Barva
Značka
Výška
cm cm
Šířka / průměr
cm cm
Hmotnost
kg kg
Objem
l l
Materiál