📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Na jaře už se nemusíme oblékat úplně teple, ale můžeme svůj oděv přizpůsobit lepšímu počasí. A počítat s tím, že někdy se prostě svlečete do jedné vrstvy. A zatímco většina vašich kamarádů – ať už ve městě nebo na cestách přírodou – se v případě oteplení nejspíše svleče do trička, vy můžete ostatní okouzlit o něco elegantnějším oděve – košilí.

Košile s dlouhým rukávem jsou všeobecně považovány za elegantnější, košile s krátkým rukávem zase za ležérnější. Při jarních výletech do přírody není chybou ani jedna z těchto možností. Dokonce můžete využít i polokošile, což jsou vlastně trička s límečkem. Košile samozřejmě mohou být jednobarevné i vícebarevné a dobře na nich vypadají různé pravidelné vzory.

Co se týče materiálu, není na jaro úplně vhodná 100% bavlna, ale spíše její směs s polyesterem nebo jiným syntetickým materiálem, který lépe odvádí pot. Bavlna, která přirozeně ochlazuje tělo, je ideální spíše na léto. Volnočasové košile samozřejmě mohou být stoprocentně bavlněné, ostatně v těch většinou nepotřebujete předvádět nějaké extra výkony. Ale u taktických či loveckých košil je kombinace s polyesterem spíše výhodou.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Velikost
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál