📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Značka 5ive Star Gear dodává na trh kvalitní a odolné outdoorové zboží, a to nejen jednotlivým nadšencům, ale také profesionálům z řad ozbrojených složek. Historie společnosti Atlantco, pod kterou 5ive Star Gear patří, sahá až do 50. let.

5ive Star Gear svým zákazníkům nabízí spoustu různých druhů outdoorového vybavení, a mimo jiné právě i jídelní příbory. Ty jsou určeny jak pro profesionální využití, tak pro outdoorové nadšence, kteří ocení praktické kompaktní balení příborů a jejich nízkou hmotnost. V extrémních podmínkách totiž v batohu časem pocítíte každý gram navíc. U praktických příborů 5ive Star Gear najdete všechno v jednom balení.

V nabídce je tak například model Survival Spork, kombinující v sobě lžíci, vidličku a nůž, nebo Survival Spoon, což je zas lžíce, jež v sobě kombinuje i vidličku, otvírák na lahve a šestihranné klíče v různých velikostech. Díky použití kvalitní nerezové oceli vydrží tyto nástroje i extrémnější zacházení a vydrží vám skutečně dlouho. Můžete je mýt v myčce nádobí a svoje uplatnění najdou jistě i třeba při lovu nebo rybolovu.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Materiál