📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Holosun vznikla ve Spojených státech sice teprve v roce 2013, ale za necelých deset let své existence si stihla vybojovat slušné místo na slunci. A to hlavně díky svojí precizně zpracované zbraňové optice, především kolimátorům.

Kolimátory s přepínatelnou osnovou od americké značky Holosun jsou určené pro různé typy zbraní a různé způsoby využití. U většiny z nich jsou k dispozici režimy tečka 2 MOA – tečka 2 MOA + obrazec 65 MOA nebo pouze obrazec 65 MOA. Jako u většiny dalších kolimátorů značky Holosun je k dispozici i možnost kombinace s nočním viděním nebo úsporný režim, který šetří baterii automatickým vypnutím kolimátoru po 10 minutách nepoužívání.

Modely s přepínatelnou osnovou mají svoje zástupce mezi mikro kolimátory, tubusovými kolimátory i klasickými kolimátory značky Holosun. Díky konstrukci bez paralaxy pak při míření nemusí být oko střelce v ose optiky, což je další plus kolimátorů Holosun obecně. Samozřejmostí je i kvalitní zpracování, které snadno odolá vrtochům počasí. K dispozici je pak více úrovní jasu, z toho část bývá pro noční vidění.

Zobrazit filtr produktů
Přehrát video:Zobrazit detail produktu
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena