📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Holosun vznikla teprve v roce 2013, ale přibližně za dekádu své existence se už stihla vypracovat na jednoho z předních výrobců optiky pro střelné zbraně. Její specializací jsou kolimátory, kterými její portfolio zdaleka nekončí.

Z kolimátorů americké značky Holosun u nás najdete mimo jiné i pistolové kolimátory, které disponují kvalitní optikou bez paralaxy – mají tedy podobnou konstrukci jako další kolimátory Holosun a jinými slovy to znamená, že při míření nemusí být oko střelce v ose míření. Kolimátory Holosun jsou navíc kompatibilní s lištami Picatinny/Weaver, což znamená snadnou montáž a kompatibilitu s většinou zbraní.

Výhodou pistolových kolimátorů značky Holosun je i úsporný provoz, který šetří baterii tím, že řídicí elektronika kolimátor automaticky vypne po deseti minutách nečinnosti. Samozřejmostí je odolná konstrukce, která je pro příslušenství zbraní – a optiku obzvláště – kriticky důležitá. Většina kolimátorů Holosun je navíc kompatibilních s nočním viděním. Kromě pistolových kolimátorů máme od společnosti Holosun také kolimátory s přepínatelnou osnovou, mikro kolimátory, otevřené kolimátory a uzavřené kolimátory.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál
Solární panel
Velikost záměrného obrazce
MOA MOA