📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Holosun, která byla založena roku 2013, si hned od počátku kladla za cíl dodávat na trh tu nejlepší zbraňovou optiku. Dnes se skutečně jedná o špičku v oboru, která si získala oblibu mezi sportovními střelci, ale i mezi lovci.

Jednou z kategorií zbraňové optiky, které Holosun vyrábí, je i kategorie mikro kolimátorů. Jejich předností jsou kompaktní rozměry a současně kvalitní a odolné zpracování. Většina kolimátorů značky Holosun disponuje baterií, která s přehledem vydrží fungovat i 50 tisíc hodin. Je to i díky funkcionalitě automatického vypnutí, která v případě nečinnosti kolimátor vypne po deseti minutách.

Mikro kolimátory Holosun jsou konstruovány bez paralaxy, což znamená, že se do nich nemusíte dívat v ose optiky. Dle vašich potřeb si u nich můžete nastavit i intenzitu jasu. Výhodou je také univerzální montáž kompatibilní z velké části s jakoukoliv picatinny/weaver lištou. Konstrukce kolimátorů navíc vydrží silné zpětné rázy. Kromě mikro kolimátorů Holosun u nás nabízíme také například pistolové kolimátory této značky.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál
Průměr tubusu
mm mm
Solární panel
Velikost záměrného obrazce
MOA MOA