📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Společnost Silva Sweden se zaměřuje především na výrobu kompasů a buzol, u nichž má již téměř devadesátiletou tradici. Kompasy a buzoly Silva Sweden® patří ke špičce ve svém oboru a využijete je při pohybu v přírodě i orientačních sportech.

První kompas na světě plněný kapalinou vyvinul v roce 1933 Gunnar Tillander, zakladatel společnosti Silva Sweden. Od té doby se sice mnohé změnilo, ale kvalita produktů pro orientaci téhle švédské společnosti zůstává pořád stejně vysoká, ne-li vyšší. Kompasy od Silva Sweden jsou ideálním řešením pro rychlou navigaci v terénu, nicméně kromě klasických kapesních kompasů najdete v nabídce výrobce také techničtější zaměřovací kompasy pro náročnější navigátory.

Vrcholem nabídky kompasů Silva Sweden je řada Silva Expedition, která patří ke globální špičce, co se týče přesnosti, precizního zpracování i dlouhodobé výdrže. Ač se to nezdá, i expediční kompasy dnes doznávají inovací, například dostávají čitelnější grafiku. Některé kompasy Silva Sweden mohou být osazeny i zrcátkem nebo osvětlením, jiné jsou zase tak malé, že se vám bez problémů vejdou třeba do náprsní kapsy.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny

Kompasy, buzoly Silva Sweden®

Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál