📢 Posouváme se dál: Top–ArmyShop mění jméno na Rigad! Chci si přečíst více

Relativně mladá česká společnost Ascalon Arms® se může chlubit mnohými zkušenostmi. Vždyť její zakladatel, pan Jiří Šlechta, původně pracoval jako konstruktér zbraní v České Zbrojovce. Firma se specializuje na výrobu doplňků hlavně na CZ Scorpion EVO 3.

Kompenzátory a úsťové brzdy Ascalon Arms jsou často vyrobeny z vysoce odolné chrom-vanadiové oceli a na rozdíl například od ovládacích prvků Ascalon Arms®, určených hlavně pro Scorpion, jsou tyto vhodné pro různé typy zbraní. Kompatibilitu samozřejmě určuje ráže a závit dané zbraně. Produkty Ascalon Arms jsou vyráběny v České republice a jejich kvalitu podtrhují i zkušenosti zakladatelů firmy z velkých zbrojovek.

Špičkové kompenzátory a úsťové brzdy Ascalon Arms splňují nároky profesionálních střelců – ti se mimochodem podíleli i na jejich vývoji a designu. Ke kompenzátorům Ascalon Arms si přirozeně můžete dokoupit i náhradní doplňky, jako jsou deformační nebo vymezovací podložky. Kromě kompenzátorů máme od Ascalon Arms v nabídce také spoušťové mechanismy a další náhradní díly zbraní.

Zobrazit filtr produktů
Doprava zdarma od 2 500 Kč
97% zboží skladem
Garance vrácení peněz
Kamenné prodejny
Filtr
Dostupnost
Cena
Barva
Značka
Hmotnost
kg kg
Materiál
Ráže